Slazenger Kadın Saat Modelleri

Tarih: 01.12.2021 16:57
Slazenger Kadın Saat Modelleri

Köklü bir geçmişe sahip olan firma Albert ve Ralph Slazenger tarafından 1881 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Birçok spor dalında faaliyet gösteren marka kadın saat sektöründe hatrı sayılır bir saygınlığa ve üne sahiptir. Slazenger kadın saat modelleri farklı ve tarz olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Slazenger kadın saat modelleri sürekli modaya uygun çok farklı tarzlarda yeni modelleri ile zevk sahibi kadınların bileklerini süslemektedir. Slazenger kadın saat modelleri günlük kullanımda ve özel günlerde tarzınızı yansıtacak çok şık ve farklı tasarımlara sahiptir. Sahip olduğu farklı kasa ve kordon tipleri ile yapacağınız kombinlerinizi tamamlayacak birbirinden farklı modeller Bilekte.com da sizi bekliyor.

Makine tipleri olarak çok geniş bir yelpazede satışa sunulan ürünleri ile taleplerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Klasik renk kullanımının dışına çıkan popüler saatleri ile Slazenger kadın saat modelleri size farklı bir hava katarak dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Slazenger marka olarak farklı spor dallarında faaliyet gösteren bir marka olması açısından Slazenger kadın saat modelleri ile spor görünmek isteyen kadınların aradıkları ilk markalar arasında yer alır. Günlük kullanımda pratikliği kullanıcısına sunan marka takvim ve kronometre gibi fonksiyonları ile beraber hayatı daha kolay bir hale getiriyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı Slazenger saatler yıllar boyu size eşlik edecektir. Bir hediye olarak Slazenger kadın kol saati alan bir kadın her zaman kendisini özel ve iyi hissedecektir. Slazenger kadın saat modelleri ile sadece spor bir görünüme değil şık ve formal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Deri kordon kadın saatleri, çelik kordon kadın saatleri ve hasır kordonlu kadın saatleri ile hayal ettiğiniz kombinleri tamamlayabilirsiniz. Slazenger kadın saat modellerinin yeni trendlere uygun benzersiz yeni koleksiyonlarını sitemiz sayfalarında görmeniz mümkün.Lüks olanı ulaşılabilir bir konuma indirgeyen marka sunduğu uygun fiyatları, vade farksız 3 taksit imkanı, 2 yıl garanti ve ücretsiz kargo avantajı ile beraber Bilekte.com da.

Slazenger Kadın Saat Fiyatları

Slazenger kadın saat fiyatları belirlenirken diğer saat modellerinde olduğu gibi belli kriterlere uygun olarak belirlenmektedir. Kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Kordon kalitesi, cam kalitesi, fonksiyon özellikleri, makine tipi ve çalışma özellikleri, kasa malzemesi ve kalitesi ve satış sonrası kullanıcılara sunulan hizmetler saatlerin fiyatlarının belirlenmesinde birer etkendir. Markaların kendi belirledikleri fiyat politikaları da saatin fiyatının belirlenmesinde etken olan bir başka unsurdur. Alelade bir saat size sadece zamandan haber verirken çok özel ve farklı fonksiyonlara sahip saatler ise sunduğu yardımcı özelliklerle hayatı size daha kolay bir hale getirmektedir. Saatlerin fiyatları belirlenirken bu gibi parametreler göz önünde bulundurulur. Slazenger marka kadın saatleri en uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla Bilekte.com da 2 yıl ürün garantisi ve sonsuz müşteri memnuniyetiyle satışa sunulmuştur. Satış sonrası verilen hizmetler ve garanti süresi saat alışverişlerinde önemli bir kriterdir.Bilekte.com olarak kullanıcıların talep ve şikayetlerini büyük bir titizlikle dikkate alıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsiyoruz.

Slazenger Kadın Saatlerle Tarzını Yansıt 

Slazenger kadın saat modelleri ile tarzını her koşulda yansıt ve kendini Slazenger ile ödüllendir. Farklı tasarımları, ileri teknolojiye sahip mekanizmaları ve her daim yenilenen ürünleri ile Slazenger Bilekte.com da seni bekliyor.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...