Slazenger Erkek Saat

Toplam Ürün Sayısı : 70

Slazenger Erkek Saat Modelleri

Köklü bir geçmişe sahip olan firma Albert ve Ralph Slazenger tarafından 1881 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Birçok spor dalında faaliyet gösteren marka erkek saat sektöründe hatrı sayılır bir saygınlığa ve üne sahiptir. Slazenger erkek saat modelleri farklı ve tarz olmak isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Slazenger erkek saat modelleri sürekli modaya uygun çok farklı tarzlarda yeni modelleri ile zevk sahibi erkeklerin bileklerini süslemektedir. Slazenger erkek saat modelleri günlük kullanımda ve özel günlerde tarzınızı yansıtacak çok şık ve farklı tasarımlara sahiptir.Sahip olduğu hasır kordon erkek saat, deri kordon saat gibi farklı kasa ve kordon tipleri ile yapacağınız kombinlerinizi tamamlayacak birbirinden farklı modeller Bilekte.com da sizi bekliyor. Makine tipleri olarak çok geniş bir yelpazede satışa sunulan ürünleri ile taleplerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Klasik renk kullanımının dışına çıkan popüler saatleri ile Slazenger erkek saat modelleri size farklı bir hava katarak dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Slazenger marka olarak farklı spor dallarında faaliyet gösteren bir marka olması açısından Slazenger erkek saat modelleri ile spor görünmek isteyen erkeklerin aradıkları ilk markalar arasında yer alır.Günlük kullanımda pratikliği kullanıcısına sunan marka takvim ve kronometre gibi fonksiyonları ile beraber hayatı daha kolay bir hale getiriyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı Slazenger saatler yıllar boyu size eşlik edecektir. Bir hediye olarak Slazenger erkek kol saati alan bir erkek her zaman kendisini özel ve iyi hissedecektir.

Slazenger Erkek Saatler; Hem Spor Hem Klasik 

Slazenger erkek saat modelleri ile sadece spor bir görünüme değil şık ve formal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Deri kordon erkek saatleri, çelik kordon erkek saatleri ve hasır kordonlu erkek saatleri ile hayal ettiğiniz kombinleri tamamlayabilirsiniz. Slazenger saat modelleri yeni trendlere uygun benzersiz yeni koleksiyonlarını sitemiz sayfalarında görmeniz mümkün.Lüks olanı ulaşılabilir bir konuma indirgeyen marka sunduğu uygun fiyatları, vade farksız 3 taksit imkanı, 2 yıl garanti ve ücretsiz kargo avantajı ile beraber Bilekte.com da.

Slazenger Erkek Saat Fiyatları

Slazenger erkek saat fiyatları belirlenirken diğer saat modellerinde olduğu gibi belli kriterlere uygun olarak belirlenmektedir. Kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Kordon kalitesi, cam kalitesi, fonksiyon özellikleri, makine tipi ve çalışma özellikleri, kasa malzemesi ve kalitesi ve satış sonrası kullanıcılara sunulan hizmetler saatlerin fiyatlarının belirlenmesinde birer etkendir. Markaların kendi belirledikleri fiyat politikaları da saatin fiyatının belirlenmesinde etken olan bir başka unsurdur. Alelade bir saat size sadece zamandan haber verirken çok özel ve farklı fonksiyonlara sahip saatler ise sunduğu yardımcı özelliklerle hayatı size daha kolay bir hale getirmektedir. Saatlerin fiyatları belirlenirken bu gibi parametreler göz önünde bulundurulur. Slazenger marka erkek saatleri en uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla Bilekte.com da 2 yıl ürün garantisi ve sonsuz müşteri memnuniyetiyle satışa sunulmuştur.Satış sonrası verilen hizmetler ve garanti süresi saat alışverişlerinde önemli bir kriterdir.Bilekte.com olarak kullanıcıların talep ve şikayetlerini büyük bir titizlikle dikkate alıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsiyoruz.

Slazenger Erkek Saatlerle Tarzını Yansıt

Slazenger erkek saat modelleri ile tarzını her koşulda yansıt ve kendini Slazenger ile ödüllendir. Farklı tasarımları, ileri teknolojiye sahip mekanizmaları ve her daim yenilenen ürünleri ile Slazenger Bilekte.com da seni bekliyor. Slazenger kadın saatler için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...