2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Slazenger

Toplam Ürün Sayısı : 114

Slazenger Saat Modelleri

Slazenger saatleri bir asırdan fazla  geçmişe sahip olup çok köklü bir geçmişe sahiptir. 1881 yılında Ralph ve Albert kardeşler tarafından üretilmeye başlanmıştır. Slazenger saat modelleri bugüne dek kalitesinden asla ödün vermemiş popülerliğini daima korumuştur. Girdiği ilk günden itibaren saat tutkunlarının ilk tercihleri arasında ki konumunu bozmadan korumayı başarabilmiştir. Slazenger erkek saat ve Slazenger kadın saat modelleri olmak üzere çok zengin ve özgün tasarımlarıyla en çok tercih edilen saat markalarından birisi olmayı başarmıştır. 140 yılı aşkın köklü geçmişinin verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile her daim özgün ve yenilikçi tasarımları ile saat tutkunlarının bileklerini süslemeye devam ediyor. Slazenger saat modelleri zarif tasarımlarını kullanıcılarına konfor ve rahatlık ile harmanlayarak çok sayıda ki kordon çeşitleriyle beraber sunabilmektedir.

Slazenger Saatler Ve En Yeni Ürünler

Slazenger saat denilince akla ilk gelen Slazenger çelik ve Slazenger deri kordon saatlerini ince ve estetik çizgileri ile kullanıcılarına sunuyor. Günlük kullanıma nispeten daha uygun ve sportif görünüme sahip Slazenger silikon kordon size rahatlığı fazlasıyla hissettirecektir. Slazenger hasır kordon saat modelleri ile kombinlerinize estetik bir aksesuar kazandırabilir ve girdiğiniz tüm ortamlarda gözlerin sizin üstünüzde olmasını sağlayabilirsiniz.Değişen çağa ve modaya uygun olarak teknolojiyle harmanlanan Slazenger erkek ve Slazenger kadın saat modelleri ile kendinizi her an özel hissedebilirsiniz. Dayanıklı, uzun ömürlü İsviçre üretimi Quartz makinalarıyla uzun yıllar bu keyfi yaşayabilirsiniz. Mineral, kristal ve safir türü camlarıyla bir arada üstün su geçirmezlik  özelliğini de bünyesinde barındıran Slazenger saat modelleri dayanıklılık ve zerafeti bir arada sunabilmesiyle de tercih sebeplerinin başında geliyor.Choronograph serisi modellerinde teknolojiye uygun spor bir tarz yakalamanız mümkün. Saatte klasik bir görünüm ve tecrübe arayanlar için çelik ve deri kordonlarıyla beraber Multifunction serisinin özgün tasarımları Slazenger erkek saat modellerinde kolaylıkla bulunabilir. Özel hissetmek ve şık olmak her kadının hakkı ve Slazenger kadın saat modelleri size aradığınızdan fazlasını sunuyor. Her türlü tarza ve zevke uygun olarak üretilen yenilikçi tasarımlarıyla Slazenger erkek ve Slazenger kadın saat modelleri Bilekte.com da sizleri bekliyor.

Slazenger Saat Fiyatları

Slazenger saat fiyatları belirlenirken diğer saat modellerinde olduğu gibi belli kriterlere uygun olarak belirlenmektedir.Kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlar çeşitlilik göstermektedir.Kordon kalitesi, cam kalitesi, fonksiyon özellikleri, makine tipi ve çalışma özellikleri, kasa malzemesi ve kalitesi ve satış sonrası kullanıcılara sunulan hizmetler saatlerin fiyatlarının belirlenmesinde birer etkendir.Markaların kendi belirledikleri fiyat politikaları da saatin fiyatının belirlenmesinde etken olan bir başka unsurdur.Alelade bir saat size sadece zamandan haber verirken çok özel ve farklı fonsiyonlara sahip saatler ise sunduğu yardımcı özelliklerle hayatı size daha kolay bir hale getirmektedir.Saatlerin fiyatları belirlenirken bu gibi parametreler göz önünde bulundurulur.Slazenger marka saatleri en uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla Bilekte.com da 2 yıl ürün garantisi ve sonsuz müşteri memnuniyetiyle satışa sunulmuştur.Satış sonrası verilen hizmetler ve garanti süresi saat alışverişlerinde önemli bir kriterdir.Bilekte.com olarak kullanıcıların talep ve şikayetlerini büyük bir titizlikle dikkate alıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsiyoruz.
Slazenger saat modelleri ile tarzını her platformda yansıt ve kendini Slazenger ile ödüllendir.Farklı tasarımları, ileri teknolojiye sahip mekanizmaları ve her daim yenilenen ürünleri ile Slazenger Bilekte.com da seni bekliyor.

Slazenger Kol Saati Özellikleri?

Slazenger kol saati modelleri, sadece şık bir görünüm sunarak yaptığınız kombini tamamlayan şık bir dokunuştan çok daha fazlasıdır. Birbirinden farklı enerji kaynağı veya mekanizma ile çalışan bu ürünler beş farklı çalışma tipi ile sizlere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra saat kordonlarının üretimi sırasında kullanılan modeller geniş bir yelpazeye sahip. Daha önce belirtilen bu ürün materyalleri, ilgili materyali kullanamayan veya o hammaddeye alerjisi olabilen kullanıcılar için farklı seçenekler bulunduruyor. Bu hammaddeler paslanmaz, küflenmez gibi özelliklere sahip olabildiği gibi, su geçirmez özelliği de kapsayabiliyor. Su geçirmeme özelliği pek çok kullanıcı için en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Bazen denizde veya havuzda yüzerken kullanıcılar saatlerini takmak isteyebiliyorlar.  

Slazenger Saat Su Geçirir Mi? Kaç ATM?

Suya dayanıklı olmayan bir kol saati ile suya girmek iyi bir sonuç vermeyecektir. Bunun yanı sıra, yağmurlu veya karlı günlerde kol saatleri de ıslanabiliyor. Bu gibi durumlar için siz kullanıcılarını düşünen Slazenger, pek çok farklı kol saati modelinde su geçirmezlik özelliğini sunuyor.  Su geçirmez özelliğe sahip olan Slazenger erkek kol saati modelleri, 3 veya 5 ATM olabileceği gibi 0 mt-10 m aralığından başlamak üzere 100 m’ye kadar çıkabilmektedir. Kullanıcılarının hayatını daha pratik bir hale getirmek amacı ile tasarlanan bu modeller takvim seçeneği de bulundurmaktadır. Takvim özelliği bulunabilen bu ürünler, dileyen kullanıcılar için Daydate ek hizmetine de sahip olabilmektedir. Bazen fiziksel egzersiz veya nefes egzersizleri sırasında kronometreye ihtiyaç olabiliyor. Bu gibi durumlarda siz kullanıcılarını düşünen Slazenger, kronometre özelliğini de ihmal etmemiş. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...