2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Erkek Bileklik

Toplam Ürün Sayısı : 76

Erkek Bileklikler Bilekte

Erkek bileklik tasarımlarının şıklığı her zaman dikkat çekici olmuştur. Genel anlamda kadınların aksesuarlarına kıyasla çok daha sade olması en çarpıcı özellikleri arasında yer alıyor. Günümüz tasarım trendleri ile bir araya geldiğinde ise büyüleyici bir sonuç ortaya çıkıyor. Hem sade hem de olabildiğince dikkat çekici olan bileklik modelleri erkeklere kendilerini daha iyi hissetme şansı tanıyor. Üstelik farklı giyim tarzlarına ve farklı karakter yapılarına göre şekillendirilebilecek, tamamıyla sizin özel taleplerinizi karşılayabilecek nitelikte bilekliklere de ulaşabilmek mümkün.

Erkek takı ürünleri arasında ilk akla gelen seçenek olması tabii ki aksesuar kullanımındaki yelpazeden kaynaklanıyor. Keza erkeklerin en sık tercih ettiği takı olmakla beraber kombini tamamlayan bir unsur olması gösterilen ilgiyi arttırıyor. Giyim tarzınızı tamamlayıcı bir unsura dönüşmesiyle beraber ister takım elbiseyle ister spor giyim tarzınızla bileklik kullanabiliyorsunuz. Akıllı saat modelleri ile de oldukça uyumlu kombinler oluşturabileceğiniz erkek bileklik modelleri Bilekte.Tabii ki bunu her zamanki gibi kendi stilinize uyan ve sizi yansıttığını düşündüğünüz tasarımlarla yapmanız gerekiyor. Standart olarak klasik ve spor olarak farklı kategorik yapılara ayırarak incelemek mümkün olsa da her erkeğin kendisine has bir tarzı ve bu tarzı yansıtan aksesuarları bulunmaktadır.
 
Bunun için güncel moda trendlerini takip eden, kaliteli materyallerle üretim yapan markalar bir adım öne çıkabilir. Hemen bilekte.com adresini ziyaret ederek eşsiz bir aksesuara sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla şıklığınızı ortaya çıkaran ve karşınızdaki insanları hayran bırakan bir aksesuarla etrafınızı büyüleyebilirsiniz. Direkt olarak cilde temas eden takılarda bilhassa cilt tahrişine sebep olmayacak, uzun süreli bir kullanım ömrünü mümkün kılacak dayanıklılığa sahip, farklı desen ve motiflerle bir anlatıya sahip aksesuarlara yönelmeniz önerilebilir. Dolayısıyla erkek bileklik modelleri arasında seçim yaparken ilk önceliğiniz kesinlikle sağlığınız ve size katacağı estetik görünüm olmalıdır.

Çelik Erkek Bileklik

Çelik erkek bileklik tercihinin en önemli sebeplerinden birisi sağlıklı olmasıdır. İnsan cildine herhangi bir zararı olmadığı gibi uzun süreli kullanımlarda da hiçbir şekilde deformasyona sebep olmamaktadır. Deride tahriş olmadığı gibi bilekliğin kendisinde de herhangi bir kondisyon kaybı gözlemlenmez. İlk günkü gibi çok uzun yıllar kullanılması bundan kaynaklanmaktadır. Ayrıca tasarımsal ölçekte bakıldığında da tüm erkeklerin daha gösterişli ve daha şık duran bilekliklere ilgi duyduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 
Erkek bileklik modellerinin en büyük ortak özelliği ise bu şıklığı yansıtabiliyor olmasıdır. Örneğin çelikten imal edilmiş ve mat siyah, parlak siyah gibi farklı tarzlara uygun olacak şekilde tasarlanmış bileklikler bulmak mümkündür. Yine çelik üzerine çeşitli işlemelerle bilekliğin çok daha estetik bir görünüme kavuşması mümkün hale gelebiliyor. Renk seçenekleri farklılaştığı gibi aynı zamanda farklı figürlerle bütünleştirilmiş olan, tasarımıyla bu figürün dikkat çekmesini sağlayan bileklikler mevcut. Bilekliklerin direkt olarak karşı tarafta ilgi uyandırması aksesuarın ne kadar başarılı olduğunu gösteren bir detaydır.
 
Zaten erkeklerin taktıkları iki temel aksesuardan birisi saat iken diğeri bileklik olmaktadır. Küpe ve yüzükten ziyade ilk önemli tamamlayıcı aksesuar seçimlerini bu iki alternatiften birisi olarak yaparlar. Dolayısıyla Bilekte.com tarafından sunulan çelik erkek bileklik modelleri tam anlamıyla imajınızı üst noktalara taşımayı amaçlar. Farklı giyim tarzlarıyla ve farklı duruşlarla birebir uyumlu olarak üretilmiş olan bileklikler üzerindeki figürler sayesinde de geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmaktadır. Figürler yine tarzınıza uygun bir yapıda seçilebileceği gibi dilerseniz tezat bir tasarım seçerek insanlarda daha farklı bir algı uyandırabilirsiniz. Tabii ki bu durum çelik bileklik dışında farklı materyallerden üretilmiş olan erkek bilekliklerinde de mümkündür.

Erkek Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Erkek bileklik modellerinde en sık karşılaşılan alternatifler arasında çelik bileklikler öne çıksa da aynı zamanda makrome, deri ve kelepçe şeklinde sunulan modellere de göz atmak gerekiyor. Gün içerisinde, işyerinizde, özel bir gecede, bir davette ya da standart sosyal hayatınızda kullanacağınız aksesuarları ayrı ayrı organize edebilirsiniz. Çünkü tüm bu aktiviteler aslında farklı birer kalıba dahil edilebilir. Bu kalıp doğrultusunda doğru giyim tarzıyla doğru bilekliği kombine ettiğinizde oluşabilecek maksimum estetik görünüme kolayca kavuşabilirsiniz.
 
Aksesuar kullanmanın önemini hissettikten sonra farklı bileklik modellerinin ilginizi çekmesi ise gayet mümkündür. Pek çok erkeğin favorilerinden birisi makrome bilekliklerdir. Bir ip üzerinde tasarlanan, farklı materyallerden üretilmiş boncuk ve benzeri yapılardan oluşan bu bileklikler hem şık hem de spor bir görünüm vadeden görünümleriyle ilgi odağı olurlar. Aynı zamanda her tarza uyum sağlayabilen bir bileklik türü olmasından dolayı model çeşitliliği bir hayli yüksektir. Benzer şekilde deri bileklikler için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Günümüzde deri gibi materyaller kelepçe tarzında da üretilen ve çelik erkek bilekliği olarak karşımıza çıkan aksesuarlarda kullanılabiliyor. Kadın altın bileklik modelleri ise sitemizde yer almayan fakat Bigoldi.com üzerinden satın alabileceğiniz bir ürün grubudur.
 
Deri bileklikler ve makrome bilekliklerin ardından da en çok tercih edilen bileklik türleri bu kelepçe bileklik oluyor. Zira herkese uygun bir bileklik türü olduğundan dolayı hem uzun vadeli bir kullanım sağlıyor hem de uyum sorunu olup olmama riskini ortadan kaldırıyor. Her bileğe kolayca uyan, ayarlanabilir bir yapısının olması makrome bileklikler ve kelepçe bileklikler için en önemli avantajlardan birisi olarak görülüyor. Üstelik erkek bileklik fiyatları son derece uygun olduğundan farklı pek çok modeli tecrübe etme şansına sahipsiniz. Kendinize en çok yakıştırdığınız, sosyal çevrenizin ilgisini çekecek ve tarzınızı tamamlayıcı bir unsur olabilecek bileklik modellerini güvenle satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Kelepçe Erkek Bileklik İle Güçlendirin

Kendi tarzınızı yaratarak ortaya çıkaracağınız zaman bunu giyim kuşamla, saç ve sakal tarzınızla, diksiyon ve hareketlerinizle yapabilmeniz mümkündür. Ancak bir kişi hakkında ilk intiba olarak fikir veren en önemli kriterlerden birisi aksesuarlarıdır. Zira bunun cinsiyeti dahi yoktur. Hem erkeklerde hem de kadınlarda aksesuarlar ve takılar gerçek anlamda ilgi uyandırabilir. İşte bu yüzden erkek bileklik modelleri ve fiyatları tarzını yeni baştan yaratmak isteyen beylere büyük bir fırsat sunuyor. Geniş ürün yelpazesinin olması ve farklı materyallerle üretildiği için her görünüme adapte olabilen aksesuarlara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.
Tabii ki burada seçim yaparken pek çok kriteri göz önüne almanız gerekebilir. Seçeceğiniz bilekliğin sağlığınıza uygun olması için çelik, makrome, deri gibi insan cildine rahatsızlık vermeyen bir materyal olması önemli bir kıstastır. Bunun dışında tarzınızı oluşturduğunuz diğer kıstaslarla uyumunu gözetmeniz faydanıza olacaktır. Giyiminizle daha uyumlu olan bir erkek bileklik ve erkek saat modeli tercih ettiğinizde tamamlayıcı bir etkiye dönüşecektir. Buna ek olarak tabii ki renk seçimi, bileklik üzerinde kullanılan simge ve figürlerle kişiliğinizi daha net yansıtabilecek modellere yönelebilirsiniz.
Dilerseniz en uygun fiyatlarla birbirinden şık tasarımlara sahip, tamamıyla insan cildine uygun biçimde üretilmiş kaliteli bileklik modellerine bilekte.com adresinden erişebilirsiniz. Hemen sipariş oluşturabilir, kredi kartı ile ödeme fırsatından faydalanarak ideal vade teklifleriyle aksesuarlarınızı yenileyebilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo seçeneği sayesinde Türkiye’nin her noktasına teslimat seçeneği sunuluyor ve memnuniyetiniz gözetiliyor. Erkek bileklik modelleri denemeniz ve memnun kalmamanız durumunda iade garantisi sağlandığı için sorununuz hemen çözüme kavuşturuluyor. Memnun müşterilerin dikkat çekecek boyutta olması tüm bu fırsatların tek bir noktada toplanarak sizlere sunulmasından kaynaklanıyor.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...