2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Nacar

Toplam Ürün Sayısı : 0
Ürün bulunamadı.

Nacar Saat Modelleri

Nacar saatleri bir asıra yakın geçmişe sahip olup çok köklü bir geçmişe sahiptir. 1924 yılında İsviçre’de ZILA WATCH CO. saat firması tarafından üretilmeye başlanmıştır. Nacar saat modelleri ilk olarak Kevork ve Ohannes kardeşler tarafından Türkiye piyasasına girmiştir.Girdiği ilk günden itibaren saat tutkunlarının ilk tercihleri arasında ki konumunu bozmadan korumayı başarabilmiştir.
Nacar erkek saat ve Nacar kadın saat modelleri olmak üzere çok zengin ve özgün tasarımlarıyla en çok tercih edilen saat markalarından birisi olmayı başarmıştır. 98 yıllık geçmişinin verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile her daim özgün ve yenilikçi tasarımları ile saat tutkunlarının bileklerini süslemeye devam ediyor. Nacar saat modelleri zarif tasarımlarını kullanıcılarına konfor ve rahatlık ile harmanlayarak çok sayıda ki kordon çeşitleriyle beraber sunabilmektedir.Nacar saat denilince akla ilk gelen Nacar çelik ve Nacar deri kordon saatlerini ince ve estetik çizgileri ile kullanıcılarına sunuyor. Günlük kullanıma nispeten daha uygun ve sportif görünüme sahip Nacar silikon kordon size rahatlığı fazlasıyla hissettirecektir. Nacar hasır kordon saat modelleri ile kombinlerinize estetik bir aksesuar kazandırabilir ve girdiğiniz tüm ortamlarda gözlerin sizin üstünüzde olmasını sağlayabilirsiniz. Değişen çağa ve modaya uygun olarak teknolojiyle harmanlanan Nacar erkek ve Nacar kadın saat modelleri ile kendinizi her an özel hissedebilirsiniz. Dayanıklı , uzun ömürlü İsviçre üretimi Quartz makinalarıyla uzun yıllar bu keyfi yaşayabilirsiniz. Mineral, kristal ve safir türü camlarıyla bir arada üstün su geçirmezlik  özelliğini de bünyesinde barındıran Nacar saat modelleri dayanıklılık ve zerafeti bir arada sunabilmesiyle de tercih sebeplerinin başında geliyor. Choronograph serisi modellerinde teknolojiye uygun spor bir tarz yakalamanız mümkün.Saatte klasik bir görünüm ve tecrübe arayanlar için çelik ve deri kordonlarıyla beraber Multifunction serisinin özgün tasarımları Nacar erkek saat modellerinde kolaylıkla bulunabilir.Özel hissetmek ve şık olmak her kadının hakkı ve Nacar kadın saat modelleri size aradığınızdan fazlasını sunuyor. Her türlü tarza ve zevke uygun olarak üretilen yenilikçi tasarımlarıyla Nacar erkek ve Nacar kadın saat modelleri Bilekte.com da sizleri bekliyor.

Nacar Saat Fiyatları

Nacar saat fiyatları belirlenirken diğer saat modellerinde olduğu gibi belli kriterlere uygun olarak belirlenmektedir.Kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlar çeşitlilik göstermektedir.Kordon kalitesi, cam kalitesi, fonksiyon özellikleri, makine tipi ve çalışma özellikleri, kasa malzemesi ve kalitesi ve satış sonrası kullanıcılara sunulan hizmetler saatlerin fiyatlarının belirlenmesinde birer etkendir. Markaların kendi belirledikleri fiyat politikaları da saatin fiyatının belirlenmesinde etken olan bir başka unsurdur. Alelade bir saat size sadece zamandan haber verirken çok özel ve farklı fonsiyonlara sahip saatler ise sunduğu yardımcı özelliklerle hayatı size daha kolay bir hale getirmektedir. Saatlerin fiyatları belirlenirken bu gibi parametreler göz önünde bulundurulur. Nacar  marka saatleri en uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla Bilekte.com da 2 yıl ürün garantisi ve sonsuz müşteri memnuniyetiyle satışa sunulmuştur.Satış sonrası verilen hizmetler ve garanti süresi saat alışverişlerinde önemli bir kriterdir. Bilekte.com olarak kullanıcıların talep ve şikayetlerini büyük bir titizlikle dikkate alıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsiyoruz.
Erkek saat modelleri ile tarzını her platformda yansıt ve kendini Nacar ile ödüllendir.Farklı tasarımları, ileri teknolojiye sahip mekanizmaları ve her daim yenilenen ürünleri ile Nacar Bilekte.com da seni bekliyor.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...